Depolama ve Lojistik Hizmetleri

Türkiye'de bulunan tank depolamamız ve gemi kiralama hizmetlerimizle, müşterilerimize dünya çapında büyük miktarlarda petrol ürünleri tedariki için lojistik ve nakliye hizmetleri sunuyoruz. Halihazırda Türkiye'de 50.000 ton petrol ürünleri depolama kapasitesine sahibiz ve stratejik konumdaki tesislerimiz ile müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz.

"Gümrüklü antrepo" adı verilen ekonomik bir gümrük düzenlemesi, farklı ülkelerden ithal edilen ve nihai varış yeri henüz belirlenmemiş olabilecek ürünlerin depolanmasını yönetir. Bir antrepo, ürünler depolandığı sürece hiçbir ithalat vergisinin ödenmediği güvenli bir depolama alanı görevi görür. Bu tür bir depolamanın zaman kısıtlaması yoktur. Gümrüklü antrepo lisansı olmadan müşterilerimizin gümrük kontrolüne tabi ürünlerini gümrük vergisi ödemeden depolayabiliyoruz.

Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde ve Avrupa'nın serbest bölgelerinde aylık 30.000 metrik tondan fazla polimer malzeme için gümrüklü antrepo hizmeti veriyoruz. Depolama hizmetlerimiz için lütfen satış ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

thumb