BENZİN

Depolama için stratejik olarak konumlandırılmış tesislerimizle, optimum performans ölçütlerinde birinci sınıf hizmet sunuyoruz. Kaliteli benzinin müşterilerimiz için çok önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle ürünlerimizin en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılamasını sağlamak için benzinimizi yalnızca dünyanın en saygın rafinerilerinden tedarik ediyoruz.

thumb

HAVACILIK YAKITI

ELM Kimya, Jet A1 Yakıtını dünya çapında kapsama alanıyla dünya standartlarında hizmet vermektedir. Operatörlere yer desteği sağlanır ve esnek kredi olanakları ve uygun fiyatlandırma yapıları ile özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış yakıt ikmal paketleri sunuyoruz. ELM Kimya olarak müşterilerimizin jet yakıtı ihtiyaçlarını en güvenli ve uygun şekilde yerine getiriyoruz.

thumb

DİZEL

Dizel, otobüsler, trenler, gemiler ve inşaat ekipmanları için önemli bir yakıttır. ELM Kimya olarak, her biri en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılayan dizel ürün çeşitliliği sunuyoruz. Tedarik ve dağıtım konusundaki deneyimimiz ve itibarımız, üreticileri ve son kullanıcıları birbirine bağlamak için küresel varlığımızı ve lojistiğimizi kullandı.

thumb