BENZİN

Depolama için stratejik olarak konumlandırılmış tesislerimizle, optimum performans ölçütlerinde birinci sınıf hizmet sunuyoruz. Kaliteli benzinin müşterilerimiz için çok önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle ürünlerimizin en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılamasını sağlamak için benzinimizi yalnızca dünyanın en saygın rafinerilerinden tedarik ediyoruz.

thumb

HAVACILIK YAKITI

ELM Kimya, Jet A1 Yakıtını dünya çapında kapsama alanıyla dünya standartlarında hizmet vermektedir. Operatörlere yer desteği sağlanır ve esnek kredi olanakları ve uygun fiyatlandırma yapıları ile özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış yakıt ikmal paketleri sunuyoruz. ELM Kimya olarak müşterilerimizin jet yakıtı ihtiyaçlarını en güvenli ve uygun şekilde yerine getiriyoruz.

thumb

DİZEL

Ürün yelpazemizdeki dizel çeşitleri, hafif ve ağır vasıtaların yanı sıra endüstriyel kullanıma yönelik ürünler olarak yer almaktadır. Petrokimya ve petrol ürünleri konusunda sektör lideri olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çevre dostu ve verimli ürünler sağlamayı amaçlıyoruz. Ürünlerimiz, dünya standartlarında kaliteye sahiptir ve tüm teknik gerekliliklere uygun şekilde üretilmiştir. Sunduğumuz dizel çeşitlerinde, enerji verimliliğine ve emisyonların azaltılmasına önem veriyoruz. Ayrıca, tedarik ve lojistik konularında da en üst düzey hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Dizel ürünlerimizi, geniş bir dağıtım ağı sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.

thumb